☎️ Centrála E-SHOP Rybárstvo CARPIO, info: +421 907 857 319 (Po-Pia: 8:00-17:00, So: 8:00 - 12:00) ✉️ E-mail: eshop@carpio.sk

  

Dostupnosť: Skladem u dodávatele

Číslo karty: 350

Asso Ultra Carp 0,36mm 917m - Asso Ultra Carp je vysoce kvalitní vlasec s fluorokarbonovým potahem. Díky použití fluorocarbonového potahu může nabídnout výhody extra kvalitního vlasce, jako je pružnost, menší roztažnost, vysoká pevnost, odolnost proti oděru a vyšší hmotnost vlasce pro rychlejší a lepší potopení vlasce.Běžné monofily absorbují molekuly vody, což snižuje pevnost přibližně o 15 %, k čemuž při použití voděodolného fluorokarbonového potahu nedochází. Vlasec si tak zachovává plnou pevnost !

Asso Ultra Carp byl testován kapraři po celém světě a ukázal se jako jeden z nejlepších a nejoblíbenějších kaprařských vlasců vůbec. Rychle si získal mnoho příznivců.


Společnost Gruppo DP ASSO byla založena v roce 1973. Výrobky ASSO jsou k dispozici rybářům ve více než 80 zemích. V polovině 80. let byla ASSO první evropskou společností, která nabídla 100% fluorokarbonový vlasec pro sportovní rybolov. Vlasce pro sportovní rybolov vyrábí ASSO v Japonsku ve vlastní továrně, což zaručuje špičkovou kvalitu a používání nejnovějších technik a nejkvalitnějších materiálů při výrobě vlasců.

  • Výrobca: ASSO
  • Katalógové číslo:

Odber noviniek

Buďte vždy v obraze, odoberajte novinky, tipy, triky a motiváciu k maximálnemu výkonu!