☎️ Centrála E-SHOP Rybárstvo CARPIO, info: +421 907 857 319 (Po-Pia: 8:00-17:00, So: 8:00 - 12:00) ✉️ E-mail: eshop@carpio.sk

  

Dostupnosť: Skladem u dodávatele

Číslo karty: 452

Starbaits Pellets IF1 Concept Mix 2 kg - F1 je nový přírůstek do oblíbené řady Concept, který se stejně jako ostatní již osvědčené příchutě této řady jistě těší velké oblibě.


Již testování ukázalo, že je to ta správná cesta a osvědčená kombinace koření s játry dělá z tohoto boilies skutečný bestseller pro lov v průběhu celé sezóny.


Kombinace jater s novými výběry extraktů, speciálně upravené masové moučky, přesné kombinace koření a přírodního cukru dává rybářům do rukou skutečného vítěze pro lov kaprů.


Játrový prášek použitý v tomto boilies je snadno rozpustný ve vodě, přírodní extrakty a tekuté tekutiny jsou nejvyšší kvality příznačné pro značku Starbaits. Důležitými atraktivními složkami jsou také zimní olej a betain.


Shrnuto a podtrženo, IF 1 je 100% masová návnada bohatá na různé masové živočišné extrakty z vnitřností zvířat a může být skutečně neodolatelnou nástrahou pro velké ryby po celou sezónu.


Balení: 2 + 4 mm + zálivka

  • Výrobca: STARBAITS
  • Katalógové číslo:
  • EAN: 3297830020484

Odber noviniek

Buďte vždy v obraze, odoberajte novinky, tipy, triky a motiváciu k maximálnemu výkonu!